O nás

Veterinární péči poskytujeme na třech pracovištích - dvě se nacházejí v České Třebové a jedno v Ústí nad Orlicí. Nejvybavenější pobočkou je klinika s kompletním vybavením na adrese Lhotka 54 v České Třebové. Tato klinika je uzpůsobena pro veškeré zákroky včetně složitých operací a vyšetření. Další dvě pobočky na adresách Masaryková 1297 v České Třebové a na adrese Polská 1308 v nákupní galerii Nová louže v Ústí nad Orlicí. Tyto dvě pobočky jsou určeny především k preventivním ošetřením, vakcinaci, drobným zákrokům a prodeji krmiv a chovatelských potřeb pro vaše miláčky.

Naším cílem je neustále zlepšovat naše odborné znalosti, abychom mohli vašim zvířecím kamarádům poskytovat odbornou veterinární péči na nejvyšší úrovni. V neposlední řadě se zabýváme prodejem krmiva a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky a další zvířata. Pro nákup krmiv a chovatelských potřeb můžete využít rovněž náš e-shop - www.rajkrmiv.cz.

Prováděné úkony

 • Preventivní péče: provádíme veškerá očkování proti infekčním nemocem psů, koček, králíků, fretek. V ordinaci můžete zakoupit preparáty proti vnějším i vnitřním parazitům, vitamínové a minerální doplňky.
 • Interní medicína: diagnostika a léčba nemocí trávicího aparátu, srdce, plic, ledvin a vývodných cest močových, diagnostika a léčba endokrinních a onkologických pacientů a další.
 • Laboratorní diagnostika: vyšetření krve(základní vyšetření po celých 24hodin, speciální vyšetření do týdne), vyšetření moči, močového sedimentu, močových kamenů, cytologické a histologické vyšetření.
 • Anesteziologie: chirurgické operace provádíme v inhalační anestezii (kyslík+isofluran) s monitoringem životních funkcí u pacienta po celou dobu zákroku.
 • Chirurgie: chirurgie měkkých tkání (operace žaludku, střev, vývodných cest močových, kožní chirurgie, operace nádorů), vybrané ortopedické operace(např. operace přetržených vazů v koleni, chirurgické řešení jednoduchých fraktur).
 • RTG: vyšetření dysplazie kyčelních kloubů, dysplazie lokte a spondylózy páteře pro uchovnění psa, dále běžná i kontrastní rtg vyšetření pro diagnostiku onemocnění.
 • USG: diagnostika březosti fen a koček, ultrazvuková vyšetření jako součást diagnostiky onemocnění.
 • Dermatologie: diagnostika a léčba nemocí kůže, uší, análních žlaz (vyšetření kožního seškrabu, cytologie, dermatohistologie a další)
 • Stomatologie: odstraňování zubního kamene ultrazvukem, plombování zubů, léčba dásní, následná péče o zuby (zubní pasty, katáčky, speciální granule, žvýkací tyčinky).
 • Porodnictví a gynekologie: preventivní zákroky – kastrace samic a samců, stanovení optimální doby pro krytí (poševní cytologie, stanovení hladiny progesteronu), umělá inseminace. Asistence u porodu u majitele při komplikovaných porodech a císařský řez po celých 24 hodin.
 • Hospitalizace pacientů: klinika disponuje vyhřívanými hospitalizačními boxy, které využíváme k hospitalizaci pacientů po operacích a pacientů vyžadujících intezivní terapii (infuse, kyslíková terapie).
 • Výjezdová služba:pokud potřebuje Vaše zvíře ošetřit, provedeme ošetření u Vás nebo zajistíme převoz do ordinace a zpět. Vakcinace a jiné preventivní zákroky provedeme u Vás doma.